صفحه اصلی > در باره ما > ترس و شرایط

ژجیانگ Mesa شرکت بهداشتی، با مسئولیت محدود

شرایط و ضوابط


1. عمومی

1.1 MESA Bath Inc. ("MESA" یا "ما") وب سایت www، mesashower.com و تمام وب سایت های وابسته از جمله www.zjmesa.com را برای سرگرمی، اطلاعات، آموزش و ارتباطات کاربران وب سایت ها (" شما "یا" خود ").

1.2 دسترسی شما و استفاده از وب سایت ها و پیام ها، اطلاعات، داده ها، متن، گرافیک، تصاویر، عکس ها، تصاویر، نرم افزار و سایر محتویات موجود در وب سایت ها (در مجموع "محتوا") تحت این شرایط و ضوابط قرار دارد ( "شرایط و ضوابط") و تمام قوانین قابل اجرا. با دسترسی و مرور وب سایت ها، شرایط و ضوابط را بدون محدودیت یا صلاحیت قبول می کنید. اگر موافقت نکنید که از شرایط و ضوابط پیروی کنید، نباید از وب سایت ها استفاده کنید یا به محتوا دسترسی داشته باشید.

1.3 اگر شما در مورد هر یک از این شرایط و ضوابط سوالی دارید، لطفا با استفاده از فرم پشتیبانی ارائه شده، درخواست تقاضا برای MESA ارسال کنید.


2. عدم تعهد و محدودیت مسئولیت
2.1 در حالی که MESA تلاش می کند تا اطلاعات روزانه و دقیق را در وب سایت ها در اختیار داشته باشد، وب سایت ها و محتوا تحت عنوان "AS IS" و به عنوان اساس موجود و هر گونه دسترسی، استفاده، اصلاح و یا وابستگی به وب سایت ها و محتوا باید تنها در معرض خطر باشد. MESA و شرکای آن، نمایندگان مجوز، نمایندگان، ارائه دهندگان محتوا، ارائه دهندگان خدمات، کارمندان، افسران، مدیران و نمایندگان ("نمایندگان MESA") به هیچ وجه صحت چنین اطلاعاتی را تأیید نمی کنند و نمایندگان MESA یا MESA هیچ گونه مسئولیت یا مسئولیتی برای هر گونه اشتباه یا اشکالاتی که در وب سایت ها وجود دارد، به عنوان نمایندگان MESA و MESA نمی توانند و هیچ تضمینی ندارند و هرگونه بازپرداخت، ضمانتنامه، ضمانت و ضمانتنامه و شرایط را به طور صریح یا غیرمستقیم با اصول قانونی یا غیرقانونی با احترام به وب سایت ها یا محتوا، از جمله: (i) هرگونه ضمانتنامه و شرایط تجاری، کیفیت قابل فروش بودن یا تناسب اندام برای هر هدف خاص یا عدم نقض حقوق دیگر، و یا هر گونه بازپرداخت یا ضمانت ضمنی ناشی از دوره عملکرد فروش یا استفاده از تجارت؛ (ii) وب سایت ها یا محتوا (یا سازمانی یا شرکت شما) مورد نیاز شما را برآورده می کنند یا با سازمانی یا شرکت شما سازگار است (کامپیوتر یا تجهیزات مربوطه، تجهیزات عکس یا نرم افزار)؛ (iii) وب سایت ها یا محتوا دقیق، معتبر، قابل اعتماد، معتبر، جاری یا کامل هستند (iv) وب سایت ها همچنان به کار خود ادامه دهند، بدون وقفه کار کنند یا بدون خطا باشند یا (v) مرور مطالب شما در وب سایت ها، حقوق شخص ثالثی که متعلق به MESA نیست، نقض نمی شود.

2.2 علاوه بر این، نمایندگان MESA و MESA هیچ گونه نمایندگی یا ضمانتنامه ای را که وب سایت ها یا محتوا برای هر مکان استفاده می کنند، ارائه نمی دهند. دسترسی به وب سایت ها یا محتوا از مکان هایی که محتوای آنها غیرقانونی است ممنوع است. کسانی که انتخاب می کنند برای دسترسی به وب سایت ها یا محتوا از مکان های غیر از کانادا این کار را با ابتکار عمل خود و مسئول انطباق با قوانین محلی است.

2.3 شما تنها مسئول و متعهد به هر گونه ادعای و تقاضای هر شخص دیگری که در ارتباط با استفاده یا استفاده از وب سایت ها، تغییرات کاربر (همانطور که در بخش 6.1 ذکر شده است) و یا محتوا مربوط می شود؛ نقض قوانین و مقررات شما؛ نقض یا نقض حقوق دیگران؛ یا تخلف شما از هرگونه قانون مدنی یا کیفری قابل اجرا است. نمایندگان MESA و MESA هر وظیفه و مسئولیتی را در ارتباط با همه این موارد از خود میپرسند.

2.4 شما موافقت میکنید که شما تنها مسئولیت اعمال یا ارتباطات انجام شده یا منتقل شده در طول استفاده از وب سایتها، تغییرات کاربر و محتوا را انجام داده اید و شما با تمام قوانینی که اعمال میشوند یا ممکن است در مورد استفاده یا فعالیتهای شما در مورد آن اعمال شود وب سایت ها یا در رابطه با محتوای یا تغییرات کاربر. MESA ممکن است رویدادهایی را بررسی کند که ممکن است نقض این قوانین را شامل شود و ممکن است با مقامات مجری قانون مرتبط باشد و با آنها ارتباط برقرار کند که در معرض چنین نقض هایی هستند. MESA هر زمان که بخواهید هر گونه اطلاعات (از جمله اطلاعات شخصی شما) در مورد استفاده شما از وب سایت ها یا محتوا (از جمله هر گونه نقض قانون قابل اعمال) را در هر مورد که ممکن است به موجب قانون مجاز باشد یا مورد نیاز باشد، لازم است برای رفع هر درخواست مجاز توسط قانون قابل اجرا باشد.

2.5 مرور وب سایت شما به واسطه خطر شما انجام می شود. نه MESA و نه هیچ یک از طرف های دیگر (شامل نمایندگان MESA) که در ایجاد، تولید و یا ارائه وب سایت ها مشارکت دارند، مسئولیت هر نوع خسارت و آسیب (شامل خسارات مستقیم، تصادفی، منفی، غیر مستقیم، نمونه ای، خاص و یا مجازات) ناشی از دسترسی یا استفاده از یا دسترسی شما به وب سایت، محتوای، تغییرات کاربر، هر گونه محتوای هر وب سایت مرتبط یا عدم وجود چنین سایتهایی (از جمله خسارات ناشی از نادیده گرفتن یا عدم ابهام در چنین وب سایت ها یا محتوا یا انتقال اطلاعات محرمانه یا حساس به این سایت ها و یا از طریق چنین سایت هایی رنج می برد) حتی اگر نمایندگان MESA یا MESA از احتمال چنین خسارات و یا تلفات اطلاع داشته باشند آسیب و یا از دست دادن قابل پیش بینی بود.

2.6 علاوه بر این، نمایندگان MESA و MESA هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرند و برای هر گونه آسیب و یا ویروس یا دیگر کد مخرب یا مخرب که ممکن است دستگاه رایانه شما (یا سازمان شما یا شرکت شما) یا سایر وسایل نقلیه را آلوده کند مسئول نیست حساب کاربری دسترسی، استفاده، دانلود، یا مرور وب سایت ها، محتوا یا تغییرات کاربری را در اختیار شما قرار می دهد. شما مسئول اجرای روال های کافی و پست های بازرسی برای برآورده ساختن نیازهای خاص خود برای پیشگیری از چنین کد آلودگی یا مخرب، و برای صحت ورود و خروج داده ها و برای حفظ ابزار خارجی برای وب سایت ها برای بازسازی هر گونه اطلاعات از دست رفته .


2.7 به طور کامل توسط قانون مجاز می باشد، MESA هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با نصب کنندگان مجاز شخص ثالث محصولات MESA نمی پذیرد. MESA اقدامات معقولی برای آموزش نصب کننده های شخص ثالث مجاز انجام می دهد، اما اقدامات، اشکالات، گسل ها و سهل انگاری فراتر از کنترل MESA است و مسئولیت منحصر به فرد و منحصر به فرد شخص نصب شده شخص ثالث است. MESA تأیید، تضمین یا مسئولیت کار هر یک از مجاز ارائه دهنده خدمات شخص ثالث یا نمایندگان آنها را نمی پذیرد. هر گونه مشارکت توسط یک شخص نصب کننده شخص ثالث مجاز برای کار تنها از بین شما و شخص ثالث است و به هیچ وجه MESA به عنوان بخشی از مسئولیت یا مسئولیت چنین کاری برای هر کار انجام نشده است. هر گارانتی نصب کننده مجاز شخص ثالث ممکن است متفاوت باشد. MESA مسئولیت تأمین ضمانت توسط شخص ثالث را تأمین نمی کند، بلکه تنها ضمانت خود را به عنوان تولید کننده محصولات خود مسئولیت می دهد.


2.8 فهرست نصب کننده های شخص ثالث مجاز تنها برای راحتی شما ارائه می شود و درجستر شخص ثالث در این فهرست توصیه ای از MESA نیست. هر سازنده شخص ثالث یک نگرانی کسب و کار مستقل است و قبل از قرارداد با یک یا چند سازنده شخص ثالث، باید تحقیق یا تحقیق انجام دهید.


3. تغییرات در وب سایت

3.1 MESA ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را اصلاح کند. شما به هر گونه تجدید نظر محدود شده و بنابراین باید به طور منظم از این صفحه برای بررسی شرایط و شرایط فعلی فعلی بازدید کنید. لطفا هر شرایط و ضوابط را هر بار که از وبسایت بازدید میکنید بخوانید زیرا نسخه فعلی این شرایط و ضوابط برای این بازدید اعمال خواهد شد. اگر هر شرایط، شرایط یا هر گونه تغییری در شرایط و ضوابط برای شما قابل قبول نیست، باید فورا استفاده از وب سایت خود را متوقف کنید. استفاده مداوم از وب سایت ها پس از هر گونه تغییراتی که انجام می شود، پذیرش این تغییرات را تشکیل می دهد. شرایط و ضوابط به طور انحصاری برای استفاده شما از وب سایت ها اعمال می شود و شرایط و ضوابط هیچ توافقی دیگری را که ممکن است با MESA داشته باشید، تغییر نخواهید داد.

3.2 MESA ممکن است در هر زمان بدون اطلاع یا مسئولیت و به هر دلیلی، هر گونه جنبه وب سایت را خاتمه، تغییر، تعلیق یا قطع نماید. MESA حق خود را صرف نظر از هر گونه تصحیح خطاها یا نادیده انگاری در هر بخش از وب سایت ها در هر زمان بدون اطلاع قبلی می گیرد، اما تأیید می کند که هیچ وظیفه ای برای انجام این کار ندارد. MESA و ارائه دهندگان خدمات آن نیز حق استفاده از وب سایت های خود را که در زیر در قسمت "خاتمه استفاده"


4.COMMUNICATIONS
4.1 با توجه به قوانین قابل اجرا (و در مورد اطلاعات شخصی، الزامات اعلامیه حفظ حریم شخصی (همانطور که در بخش 10.1 تعریف شده است)، هر گونه ارتباطی که توسط وب سایت ها یا MESA ارسال شده یا از طریق آن، هر چه که توسط MESA درخواست شده است ، در محدوده غیر محرمانه قرار می گیرند، و MESA می تواند برای استفاده از هر نوع ارتباط، از جمله ایده ها، اختراعات، مفاهیم یا دانش فنی موجود در آن، برای هر هدف از جمله توسعه، تولید و / یا بازاریابی کالاها و خدمات. شما موافقت میکنید که هیچ نوع مالکیتی در ارتباط با این نوع ارتباطات (از جمله حق انحصاری، علامت تجاری، ثبت اختراع، رقابت ناعادلانه، حقوق اخلاقی یا قرارداد ضمنی) را قبول نکنید و بنابراین شما از این حقوق اخلاقی به نفع MESA خودداری میکنید به عنوان حق دریافت هر گونه توجه مالی و یا دیگر در ارتباط با چنین ارتباطی.

4.2 علاوه بر موارد فوق، MESA ایده ها، پیشنهادات و سایر مطالب را در هر فرمت ("ایده های ناخواسته")، از جمله ایده های ناخواسته برای کمپین های تبلیغاتی جدید، تبلیغات جدید، محصولات یا تکنولوژی های جدید یا بهبود یافته، پیشرفت های محصول، فرایندها، مواد، طرح های بازاریابی یا نام محصول جدید. به غیر از موارد مندرج MESA در نوشتن، لطفا هیچ ایده ای را بدون هیچ نظری از جمله آثار هنری خلاق، پیشنهادات و یا آثار دیگر ارسال نکنید. هدف این امر جلوگیری از سوءتفاهم و اختلافات بالقوه است که محصولات MESA یا استراتژی های بازاریابی ممکن است به نظر مشابه ایده هایی که به MESA ارائه می شود، شبیه باشد. اگر، علی رغم درخواست ما که به شما ایده های خود را بدون ما ارسال نکنید، همچنان هر ایده ای از چنین ایده های نامطلوب را ارسال می کنید، سپس بدون در نظر گرفتن محتوای ارتباطات خود به MESA، شما موافقت می کنید که:
شما انتقال، اختصاص و انتقال MESA در سراسر جهان حق، عنوان و علاقه به ایده های ناخواسته رایگان و روشن از تمام محاکمه، از جمله در رابطه با تمام حقوق مالکیت معنوی بدون ارائه جبران به شما و یا هر کس دیگری، بدون هیچ گونه مسئولیتی و رایگان از هر گونه تعهد اطمینان و یا وظایف دیگر از طرف MESA یا جانشینان و یا اعضای آن؛ و
شما نماینده و حقیقی است که شما باید از تمام حقوق اخلاقی (از جمله حق پیوستن به ایده های ناخواسته) در ایده های ناخواسته، از ارسال آنها به هر وب سایت یا MESA، اجتناب کنید.

4.3 تمام اطلاعاتی که شما از طریق وب سایت ها و یا در ارتباط با هر گونه ارائه شده ارائه می دهید، باید درست، دقیق، جاری و کامل باشد و در صورت لزوم، باید به موقع هر گونه تغییری در این اطلاعات به سرعت به روز شود.

4.4 MESA و ارائه دهندگان خدمات آن به اطلاعاتی که ارائه می دهید، تکیه می کنند. شما مسئول تمام یا قصدی از دست دادن، آسیب و یا هزینه های اضافی خواهید بود که شما، MESA یا ارائه دهندگان خدمات آن یا دیگران ممکن است در نتیجه ارائه اطلاعات نادرست، نادرست یا ناقص یا ناکامی شما در به روز رسانی هر گونه اطلاعاتی که شما ارسال از طریق وب سایت ها


5. استفاده مجاز
5.1 شما مجوز غیر منحصربفرد، غیر قابل انتقال، غیر مجاز، لغو مجوز، مجوز کپی، دانلود، نمایش در رایانه خود، چاپ، و استفاده از محتوا فقط برای اهداف اطلاعاتی و صرفا برای: ( الف) استفاده شخصی شخصی؛ یا (ب) استفاده داخلی از سازمان یا شرکت شما. به غیر از موارد ارائه شده در اینجا، هیچ استفاده دیگری مجاز نیست.

5.2 کلیه حقوق به صراحت توسط شرایط و ضوابط اعطا شده به MESA اختصاص ندارد.


6. استفاده محدود
6.1 شما نباید محتوا را از فرم موجود در وب سایت ها بدون تصدیق منبع محتوای تغییر یافته (تغییرات کاربری) تغییر دهید. هر گونه تغییرات کاربر فقط باید تا حد لازم برای انطباق محتوا با استفاده شخصی خود از داخل و یا استفاده داخلی شرکت شما به بخش 5.1 بالا انجام شود. هرگونه اصلاحیه کاربر نباید هر گونه کپی رایت، علامت تجاری، نام تجاری، علامت خدمت یا هر گونه اعلامیه اختصاصی یا افسانه ای که در هر محتوی ظاهر می شود را اصلاح، ویرایش یا حذف نماید.

6.2 شما ممکن است:
شامل هر گونه محتوا در یا با هر محصول یا خدماتی که شما یا سازمان یا شرکت شما ایجاد یا توزیع می کند مگر اینکه MESA در غیر این صورت به طور کتبی موافق باشد
کپی هر گونه محتوا را به خود و یا هر وب سایت دیگر، مگر اینکه MESA در غیر این صورت به طور کتبی موافقت کند؛
استفاده از وب سایت ها در هر شیوه ای که می تواند باعث آسیب، غیر فعال کردن، بارگذاری، خرابی، دخالت در امنیت، تأثیر منفی بر عملکرد سیستم های وب سایت، حساب ها، سرورها، شبکه ها، سایت های وابسته و مرتبط، متصل شود از طریق وب سایت ها (از جمله آپلود، ارسال و یا انتقال ویروس های کامپیوتری در وب سایت، اسب های تروجان، کرم ها یا سایر پرونده ها یا برنامه های کامپیوتری که به طور بالقوه مضر، مخرب یا مخرب هستند یا ممکن است بار ناعادلانه یا غیرمستقیم زیادی در زیرساخت های وبسایت؛ یا استفاده از هر ربات، عنکبوت یا دیگر برنامه یا دستگاه اتوماتیک یا فرایند دستی برای نظارت، کپی، خلاصه کردن و یا در غیر این صورت اطلاعات از وب سایت ها یا محتوا را به طور کامل یا بخشی از آن استخراج کنید)
استفاده از وب سایت ها، تغییرات محتوا یا کاربر به گونه ای که بر حقوق قانونی هر شخص دیگری (از جمله حریم خصوصی و حقوق شخصیت، حق تکثیر، حقوق اخلاقی و سایر حقوق مالکیت معنوی) نقض شود، غیرقانونی است که هر گونه حق MESA، شرکای آن، مجوز دهندگان، ارائه دهندگان محتوا، ارائه دهندگان خدمات یا پیمانکاران، که در شرایط و ضوابط ممنوع است (از جمله دسترسی به وب سایت ها از هر مکانی که امکان دسترسی غیرمجاز یا ممنوع است)، غیر اخلاقی، ناخوشایند، توهین آمیز محرمانه، مخرب، فریبکارانه، فریبنده، مضر، سوء استفاده، تهدید، بلاغی، افراطی، پورنوگرافی، ناخوشایند، جنسی بودن، جنسیت، نژادپرست، نفرت انگیز، تهاجمی، آزار و اذیت، تهاجمی از حقوق حریم خصوصی دیگران (این شامل ارسال هر موادی که نشان دهنده، تشویق، نشان دادن، حمایت یا تمایل به ایجاد چنین رفتارهایی هستند)، این امر در غیر این صورت ناعادلانه است یا اینکه به حقوق قانونی و منافع دیگران احترام نمی گذارد ؛
استفاده از وب سایت ها، تغییرات محتوا یا کاربر در هر گونه تطبیق داده یا استخراج اطلاعات، از جمله جمع آوری یا استفاده از اطلاعات در مورد سایر کاربران (از جمله آدرس های ایمیل خود) بدون رضایت آنها؛
ارسال یا ارائه مطالب به وب سایت ها که هر یک از محدودیت های مندرج در شرایط و ضوابط را نقض می کند؛
مگر اینکه MESA در غیر این صورت به طور کتبی موافق باشد، از وب سایت ها برای اهداف تجاری یا فعالیت های تجاری، به جز برای ورود به معاملات تجاری با MESA، از جمله: (i) فروش یا ارائه به فروش هر کالا یا خدمات؛ (ii) درخواست برای تبلیغ کنندگان یا حامیان؛ (iii) برگزاری مسابقات، بازی و قمار یا ارائه جوایز، جوایز و یا سایر انگیزه ها برای هر فرد؛ (iv) نمایش آگهی تبلیغاتی یا حمایت مالی، از جمله آنهایی که از طریق بنر یا سرویس مبادله پیوند ایجاد شده اند؛ (v) درخواست برای کمکهای مالی؛ یا (vi) استفاده از نامه های ناخواسته غیر مجاز یا ناخواسته، هرزنامه ها، نامه های زنجیره ای، طرح های هرم و یا هر گونه درخواست دیگری. یا
استفاده از وب سایت ها در هر شیوه ای که ممکن است: (i) آسیب، تهدید، آزار و اذیت، سوء استفاده یا ارعاب هر شخص دیگری به هیچ وجه یا شامل موادی که تصویر، ترویج، تشویق، نشان دادن، حمایت یا تمایل به تحریک جرم یا سایر فعالیت های غیرقانونی، خشونت، نفرت، ظلم و تبعیض علیه هرکدام از افراد یا گروه ها، به هر دلیلی، یا هر گونه اقدام ظالمانه به حیوانات؛ (ii) نام و شهرت MESA، هر مارک (همانطور که در اینجا تعریف شده)، شرکا، مجوز دهنده، ارائه دهندگان محتوا، ارائه دهندگان خدمات یا پیمانکاران آن، رقیق یا خراب می شود؛ (iii) با استفاده از سایر افراد و لذت بردن از وب سایت ها یا اینترنت به طور کلی مانع شوند؛ (iv) منجر به از بین بردن یا نقض هر گونه احراز هویت کاربر، رمز عبور، امنیت و یا اقدامات کنترل در مورد وب سایت ها و یا هر گونه منابع اینترنتی دیگر یا سیستم کامپیوتری؛ (v) پنهان یا نادرست بودن نویسنده یا مبدأ هر پیام یا ارتباط، یا اینکه هر شخصی را جعل کند، یا به صورت غلط، دولتی یا به هر دلیلی وابستگی را با شخص دیگری، از جمله نماینده MESA، اشتباه بداند؛ یا (vi) تصاویری از هر شخص یا اطلاعات خصوصی در مورد هر شخصی (مانند نام، شماره تلفن، آدرس پست الکترونیکی، آدرس پستی، بیمه اجتماعی یا شماره امنیتی دیگر) بدون اجازه این شخص را افشا کنید.

6.3 به استثنای موارد ارائه شده در اینجا، هیچکدام از محتویات ممکن است بدون هیچگونه وسیله یا هر وسیله ای، از قبیل الکترونیک، مکانیکی، فتوکپی، ضبط یا غیره، بدون محتویات کپی شده، توزیع شده، بازتولید شده، توزیع، بازپرداخت، دانلود، نمایش داده، ارسال شده یا ارسال شوند. اجازه نامه کتبی MESA یا صاحب حق مالکیت معنوی.

6.4 شما بدون اجازه کتبی MESA ممکن است "آینه" هر محتوا را در هر سرور دیگر.


7. اطلاعات مالکیت
7.1 شما موافقت می کنید که کلیه محتوا توسط کپی رایت (یا ثبت شده یا در قانون مشترک یا تحت قانون مدنی قابل اجرا) محافظت می شود و متعلق به MESA می باشد. شما باید منبع هر محتوایی که توسط شما مطابق با شرایط و ضوابط مورد استفاده قرار می گیرد، تایید نمایید.

7.2 جزئیات کپی رایت و اجازه در صورت درخواست یا در وب سایت ها نشان داده می شود. هرگونه کپی، توزیع مجدد، بازتولید یا اصلاح وب سایتها یا محتوا توسط هر شخصی غیر مجاز ممکن است نقض قوانین تجاری و یا قوانین کپی رایت باشد و می تواند این شخص را به اقدام قانونی محکوم کند. شما موافقت خود را با تمام قوانین کپی رایت در سراسر جهان در استفاده از وب سایت ها و محتوا و جلوگیری از هر گونه کپی غیر مجاز از محتوا موافقت می کنید.

7.3 برخی از نام ها، کلمات، عناوین، عبارات، آرم ها، آیکون ها، گرافیک ها یا طرح ها در وب سایت ها علامت های تجاری، نام تجاری، لباس های تجاری و / یا محصولات و خدمات مربوط به MESA، شرکای آن، هر مجوز، ارائه دهنده محتوا، ارائه کننده خدمات یا پیمانکار MESA یا هر شخص ثالث دیگر (به طور کلی «مارک ها») و ممکن است در کانادا یا سایر نقاط محافظت شود و نمایش آنها در وب سایت ها هیچگونه مجوز یا سایر حقوق در مارک ها را ایجاد نمی کند یا ایجاد نمی کند. هر گونه استفاده از هر یک از مارک ها، به طور کامل یا به طور جزئی، که از طریق وب سایت ها بدون مجوز کتبی MESA قابل دسترسی است و یا این شخص ثالث، به شدت ممنوع است.

7.4 MESA به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می گذارد. اگر بر این باورید که کار شما کپی شده و در وب سایت ها ظاهر می شود و این به معنای نقض حقوق مالکیت فکری شماست، لطفا با استفاده از فرم پشتیبانی ارائه شده به ما اطلاع دهید. MESA حق دارد محتوا را نقض کند که حقوق مالکیت معنوی دیگران را نقض می کند و از استفاده از وب سایت ها در موارد زیر استفاده می کند.


8. هزینۀ
8.1 شما از نمایندگان MESA یا MESA ("طرفهای متضرر") بی تفاوتی و از هر گونه ادعایی که توسط اشخاص ثالث ناشی از استفاده شما از اطلاعات ناشی از وب سایت ها و هر گونه نقض شرایط و ضوابط توسط شما صورت گرفته است، بی تفاوتی ندارید ، از جمله هر گونه استفاده از تغییرات محتوا یا کاربر غیر از آنچه که به صراحت در شرایط و ضوابط مجاز است. شما موافقت میکنید که طرفهای متعهد شده هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با هرگونه نقض یا استفاده غیرمجاز یا اصلاحیه نداشته و موافقت کرده اند که از هر گونه و تمام خسارت، خسارت، قضاوت، پاداش، هزینه ها، هزینه ها و هزینه وکالت طرفین معاف از مالیات در ارتباط با آن.


9. وب سایت های مرتبط و قاب
9.1 برخی از لینک ها در وب سایت ها ممکن است شما را به وب سایت های دیگر منتقل کنند. MESA این لینک ها را فقط به عنوان یک راحتی فراهم می کند. MESA مسئول محتوای هرگونه صفحات مرتبط نیست. MESA هیچ نمایندگی یا ضمانت را در مورد وب سایت های مرتبط، و یا اطلاعاتی که در آن وجود دارد یا هر یک از محصولات یا خدمات توضیح داده شده، در مورد تایید یا تأیید نمی کند. در صورتی که وب سایت ها را از طریق یک لینک موجود در اینجا از بین ببرید و محتوایی را مشاهده کنید که توسط MESA یا از طرف آن ارائه نشده است، شما این کار را به خطر می اندازید و مسئولیت آن است که تمام اقدامات حفاظتی را برای محافظت در برابر ویروس ها و سایر عناصر مخرب .

9.2 شما یک حق محدود و غیر منحصر به فرد برای ایجاد لینک به وب سایت ها اعطا می کنید. شما موافقت می کنید که اگر وب سایت های دیگر را به وب سایت ها پیوند دهید، دیگر وب سایت ها نباید ((ایجاد یک فریم در اطراف هر بخشی از وب سایت و یا استفاده از تکنیک های دیگر که ارائه بصری وب سایت را تغییر دهید؛ (ب) حاکی از آن است که MESA به شما یا هر شخص دیگری (از جمله سازمان یا شرکت شما) یا شما یا محصولات یا خدمات دیگر فرد، تأیید می کند. (ج) بدون موافقت نامه کتبی قبلی MESA، وابستگی بین شما یا هر شخص دیگری یا شما یا محصولات یا خدمات و دیگر مؤسسات و MESA را در نظر بگیرید؛ (د) ارتباط شما یا هر شخص دیگری با MESA را نادرست یا اطلاعات و یا اطلاعات نادرست، گمراه کننده، ناخوشایند، وحشیانه و یا هرج و مرج دیگر در مورد MESA یا هر محصول یا خدمات آن را ارائه دهید؛ یا (الف) حاوی مطالبی باشد که ممکن است به عنوان مزاحم، مضر، توهین آمیز یا نادرست تفسیر شود، یا در غیر این صورت با شرایط و ضوابط (از جمله بخش 6 (محدودیت استفاده)) تفسیر شود.


10. محرمانگی
10.1 MESA از حق شما نسبت به حریم خصوصی برخوردار است. تمام اطلاعاتی که MESA ممکن است از طریق وب سایت ها در مورد شما در طول بازدید شما از وب سایت ها جمع آوری کند، مطابق با بیانیه حریم خصوصی MESA است که توسط مرجع در شرایط و ضوابط ("بیانیه حریم خصوصی") گنجانده شده است.


11. جورجیا
11.1 وب سایت ها در سرورهای میزبانی شده در استان کبک، کانادا و وب سایت ها توسط MESA از استان کبک، کانادا اداره می شوند. با دسترسی به وب سایت ها، شما موافقت می کنید که این توافقنامه در استان کبک، کانادا تشکیل شده است و همه موارد مربوط به آن تحت قوانین استان کبک و قوانین کانادا، بدون در نظر گرفتن اختلاف قوانین مدیران آن.

11.2 هر گونه اختلاف بین MESA و شما یا هر شخص دیگری که در ارتباط با وب سایت ها، محتوا، شرایط و ضوابط مربوط به آنها یا مربوط به آن ها، هر گونه معامله از طریق وب سایت ها و یا هر موضوع مربوطه باید قبل از دادگاه های استان کبک ، کانادا در شهر مونترال ("دادگاه") نشسته است، و شما به این ترتیب به طور غیرقانونی به صلاحیت منحصربفرد این دادگاه ها در رابطه با هرگونه اختلاف نظر می پردازید و به آن عمل می کنید.


12. از بین بردن استفاده
12.1 اگر هر مقررات شرایط و ضوابط را نقض کنید، دیگر نمی توانید از وب سایت ها یا محتوی قابل اجرا که از طریق وب سایت ها استفاده می شود استفاده کنید. MESA، در صلاحیت خود، باید تعیین کند که شرایط و ضوابط نقض شده است.

12.2 MESA یا ارائه دهندگان خدمات آن ممکن است در هر زمان و به هر دلیلی با یا بدون هیچ دلیلی و به صلاحدید خود بلافاصله: (i) تعلیق یا خاتمه (به طور کامل یا جزئی) مجوز شما برای استفاده از وب سایت؛ (ii) تعلیق، خاتمه دادن، حذف یا همیشه حذف و نابود کردن هر یک از موارد زیر: (A) URL، آدرس IP یا نام دامنه؛ یا (ب) هر گونه مطالبی که شما یا سایرین ممکن است برای هر یا هر وبسایت ارسال کرده یا آن را ارسال کنید؛ (iii) دسترسی به مطالب ارسال شده یا ارائه شده به وب سایت ها را محدود کنید؛ و (iv) شما را از هر گونه استفاده آینده از وب سایت ها؛ همه بدون اطلاع قبلی و یا هیچ مسئولیتی به شما یا هر شخص دیگر، و شما موافقت خود را با تمام اقدامات مانند.


13. دیگر
13.1 اگر به هر دلیلی دادگاه صلاحیت صالحیت هرگونه مقررات شرایط و ضوابط یا بخشی از آن را غیرقانونی، غیرقانونی یا به هر دلیلی غیرقابل اجنام می پذیرد، این مقررات باید تا حداکثر مجاز به اجرا درآید تا هدف از شرایط و ضوابط، و سایر شرایط و ضوابط باید به طور کامل و به اجرا درآید. عدم موفقیت MESA در اصرار بر اعمال سختگیرانه هر نوع مقررات و شرایط و یا هر گونه حق الزحمه، نباید به عنوان از بین بردن چنین مقرراتی یا حقوقی تفسیر شود. شما و MESA مستقیما پیمانکار هستند و هیچ آژانس، مشارکت، سرمایه گذاری مشترک، اشتغال یا حق رای دادن در رابطه با شرایط و ضوابط یا استفاده از وب سایت ها یا محتویات توسط شما ایجاد نمی شود.

13.2 شرایط و ضوابط (شامل ضمانتنامه حفظ حریم خصوصی) کل توافق نامه بین MESA و شما را در رابطه با موضوع موضوع قرار می دهد و تمام ارتباطات، نمایندگی ها یا موافقت نامه ها را بین شفاهی یا نوشته ای بین MESA یا شرکای خود و شما با احترام به این موضوع در صورت هر گونه درگیری بین بیانیه حریم شخصی و شرایط و ضوابط، بیانیه حفظ حریم خصوصی، به عنوان قابل اجرا، باید حاکم است.

13.3 مفاد شرایط و ضوابط به نفع و ملزم به MESA و هر ارائه دهنده خدمات، به عنوان قابل اجرا، و جانشینان و اختصاص آنها، و شما و شما، وارثان، مجریان، مدیران، جانشینان و نمایندگان شخصی شما خواهد شد. شما نمی توانید شرایط و مقررات و یا حقوق و تعهدات خود را تحت شرایط و ضوابط بدون رضایت کتبی MESA اختصاص دهید، که ممکن است در اختیار MESA صرف نظر شود. MESA و ارائه دهندگان خدمات این شرایط و شرایط و حقوق و تعهدات مربوط به این شرایط و شرایط بدون رضایت شما را اعطا می کنند.