صفحه اصلی > در باره ما > مأموریت مسی

ژجیانگ Mesa شرکت بهداشتی، با مسئولیت محدود

تولید کننده پیشرو چین از محوطه دوش و حمام آکریلیک


مأموریت مسی

● شرکت ما، که به عنوان ماموریت پذیرفته شده برای ارائه خدمات سریع، با کیفیت بالا، خدمات قابل دسترس به مشتریان خود، در هر زمان و هر مکان با ارائه راه حل های متمرکز بر مشتری، می کوشد به تبدیل شدن به یک شرکت بین المللی با نام تجاری جهانی و رهبری در زمینه آن فعالیت. برای رسیدن به این هدف، کار نه تنها در چین، که در بازارهای جهانی فعالیت می کند.


اصول مشا:

● ما اهداف را برای بهترین بودن برای خود تعیین می کنیم.

● ما مشتاق رفتن به بیشتر است.

● ما انضباطی داریم، به سرعت و به طور پیوسته عمل می کنیم.

ما همیشه برای بهبود و کیفیت مطلوب تلاش می کنیم.


● ما به طور کامل نیازها و چالش های مشتریان خود را درک می کنیم.

● ما به طور سیستماتیک مهارت های شخصی ما را توسعه می دهیم، بنابراین پتانسیل ما افزایش می یابد.

● ما کارآمد، منطقی و سریع عمل می کنیم.

● ما تغییر را در نظر می گیریم تا در آینده رقابتی باقی بماند.


بینایی مسی

Mesa چشم انداز تبدیل شدن به یک شرکت جهانی را که یکی از شرکت های برجسته در زمینه فعالیت است و به طور مداوم با نوآوری های تکنولوژیکی توسعه می بخشد، تولید محصولات با کیفیتی را که انتظارات مشتریانشان را برآورده می کند، رضایت مشتریان و کارکنان خود را به ارمغان می آورد.


نوآوری

یکی از ارزش های اصلی ما و یک بخش ضروری نوآوری است. ارزش ما برای مشتریان و شرکای کسب و کار ما است که ما را احاطه کرده است تا محصولات، خدمات و راه حل هایی را ارائه دهد که مزایای زیادی را به ارمغان می آورد. ما آن را به عنوان یکی از مهمترین عوامل که به ما در دستیابی به رهبری بازار ملی کمک می کند و به آن عمل می کنیم، می پردازیم.


ایجاد ارزش پایدار

ایجاد ارزش پایدار؛ برای یک شریک تجاری قوی و قابل اطمینان، برای ارائه منافع واقعی به مشتریان خود، ارائه فرصت های عالی برای توسعه شخصی و حرفه ای از کارکنان ما، به عنوان یک شریک تجاری طولانی مدت برای تامین کنندگان ما و برای اخذ و مسئولیت پذیری برای جامعه گسترده تر .