صفحه اصلی > در باره ما > کارخانه Mesa

ژجیانگ Mesa شرکت بهداشتی، با مسئولیت محدود

شرکت دوش Mesa در سال 1998 در Pinghu، چین تاسیس شد


mesa shower room

کارخانه Mesa در 20000 مترمربع توسط 120 کارمند با ظرفیت تولید 140.000 واحد سالانه ساخته شده است.

Mesa با بهره گیری از یک شبکه برای صدها فروشنده در سراسر جهان به دست آوردن اعتماد مشتریان و داشتن نام تجاری مشهور در بازار ملت است. از آن زمان به بعد، ما به مرحله اول تبدیل شدیم تا به عنوان اولین تولید کننده در شرایط کیفیت و طرح های نوآورانه ای که به ما کمک کرد تا استانداردهای پیشرفته و خدمات را به بازارهای بین المللی بسپاریم.

با 20 سال تجربه تولید در حوزه های حمام و وان با تجربه تیم تحقیق و توسعه ما تجربه خوبی با طیف وسیعی از محصولات در بخش حاوی 19 سری از 1000 طرح های مختلف انجام شده است. محصولات ما منعکس کننده طرح های زیبا و منحصر به فرد هستند. امروزه ما یکی از ثروتمندترین محوطه های دوش و تولید کننده وان حمام آکریلیک در گزینه ها و انتخاب های گسترده ای در سراسر کشور در نظر گرفته شده است، حتی توانایی و انعطاف پذیری ما برای سفارشی کردن مدل ها برای پروژه های خاص، همچنین تولید کننده مارک های شناخته شده در بخش های بهداشتی در سراسر جهان است. بهترین طعم و مزه و کیفیت رضایت بخش متفاوت از مشتریان طعم و مزه خود را.

کیفیت ما بررسی شده و تجربه شده در زمینه تست ما با 4 مرحله قبل از تحویل، تمام مدل ها برای بیش از 100000 تست باز / بستن پانچ تحمل چرخ عقب، ضد آب، و مقاومت در برابر سکته مغزی از 50 کیلوگرم تست شده است. همه تایید شده و تایید شده برای چرخه عمر طولانی، و هنوز هم در حال توسعه و بهبود است.

mesa shower room

mesa shower room

mesa shower room