صفحه اصلی > سرویس > سوالات متداول

ژجیانگ Mesa شرکت بهداشتی، با مسئولیت محدود

سوالات متداول:

س: آیا شما سازنده هستید؟

A: بله کارخانه ما در Pinghu واقع شده است. این نزدیکی شانگهای و Hangzhou است. خوش آمدید به کارخانه ما اگر وقت خود را مجاز.


س: درباره زمان تحویل چیست؟

A: زمان تحویل حدود 30-35 روز پس از دریافت پیش پرداخت است. با این حال، بر اساس برنامه تولید ما است. لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا به درخواست و کمیت شما بپردازیم تا تاریخ دقیق دریافت کنید.


س: آیا سفارش نمونه را قبول می کنید؟

A: ما می توانیم نگرانی های شما در مورد کیفیت محصولات را درک کنیم، بنابراین سفارش نمونه قابل قبول است. زمان تحویل نمونه بستگی به مواد تهیه شده دارد. بنابراین بهتر است به ما بگویید که چه موادی را باید هنگام تماس با ما داشته باشید.


س: گارانتی شما چقدر است؟

A: 10 سال. از سوی دیگر، اگر مقدار شما 100 مجموعه باشد، 1٪ اجناس اضافی سفارش داده خواهد شد. ما بهترین های ما را برای ارائه خدمات پس از فروش به شما امتحان خواهیم کرد.


س: چگونگی نقل قول محصولات شما چطور است؟

A: قبل از دریافت نقل قول، لطفا محصولات مورد نیاز خود را مانند اندازه محصول، نوع شیشه ای (شیشه ای روشن، شیشه مات، شیشه پارچه و غیره) و ضخامت شیشه تایید کنید. نقل قول اساس این اطلاعات است. گاهی اوقات، مشتریان ممکن است اطلاعات دقیق نداشته باشند، ما می توانیم فروش داغ را برای مرجع شما توصیه کنیم.


Q: شعاع محوطه دوشاخه مربع از Mesa چیست؟

A: شعاع محوطه مربع 550 است.


س: چگونه باید محوطه دوش را تمیز کنم؟

A: 1. پس از هر استفاده از محوطه دوش، شیشه را با آب بشویید تا صابون باقی مانده را از بین ببرد. سپس برای پاک کردن هر گونه باقی مانده از آب، از یک سوزن استفاده کنید.

2. برای تمیز کردن سطوح شیشه ای توصیه می شود از یک پارچه نرم استفاده کنید. لکه های خاردار بیشتر باید توسط عامل تمیزکننده شیشه تمیز شود. از مواد ضدعفونی کننده و ضدعفونی کننده استفاده نکنید، زیرا آنها می توانند به طور دائمی برای پوشش آسان Easy آسیب برسانند.

پوشش 3 باید هر 6 ماه یکبار با عامل محافظ شیشه سازگار شود. قبل از استفاده از عامل محافظ شیشه، سطوح شیشه باید با عامل پاک کننده شیشه پاک شود تا از ناخالصی های احتمالی خارج شود.

4. هیدرولیک و غلطک ها باید با یک فاز واژینال یا سیلیکون گریس روانکاری حداقل یک بار در سال.


س: چگونه نوع محوطه دوش (چپ یا راست) را مشخص کنم؟

A: 1 در مقابل محوطه دوش و ببینید که در آن طرف لولا هستند. اگر آنها در سمت چپ هستند، این گزینه چپ است؛ اگر لولاها در سمت راست قرار داشته باشند، این گزینه مناسب است. برای صفحه نمایش وان حمام، این قسمت توسط طرف مشخص شده است، مشخصات پروفیل دیوار نصب شده است.

2. واحدهای محوطه دوش با درب های کشویی بر اساس حرکت درب ها مشخص می شود - در صورتی که درب به سمت چپ باز می شود، گزینه ای مناسب است که درب به سمت راست و چپ باز می شود.


س: از کجا می توانم محصولات MESA را خریداری کنم؟

A: فعلی در حال حاضر، ما دارنده نمایندگی در ایالات متحده آمریکا Dallas، اگر شما در ایالات متحده واقع شده، شما می توانید از نمایندگی ما خریداری کنید.

علاوه بر این، شما می توانید با کلیک بر روی ما تماس با ما از طریق ایمیل پرسید چه نوع از محصولات شما نیاز دارید؟


س: چرا سیلیکون به آکریلیک چسبیده است؟

در برخی از موارد، براق بودن اکریلیک می تواند چسبندگی را تحت تاثیر قرار دهد، ما توصیه می کنیم ناخالصی آن را به صورت ناخوشایندی ایجاد کنید تا سطح خشنی ایجاد شود که در آن سیلیکون استفاده می شود.


س: کدام یک از موارد زیر را توصیه می کنید؟

ما توصیه می کنیم تاکسی لاتکس اکریلیک


س: آیا کف باید از پایه برداشته شود؟

FOAM را از پایه حذف نکنید. تحت هیچ شرایطی باید فوم را از پایه برداشته شود. فوم پایداری و پشتیبانی را فراهم می کند.